Kurumsal Referanslarımız

Oto Cam Market

İstanbul / Kartal Oto Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren Oto Cam Market, özel sürgülü camlar, tavan camları ve cam kriko tamir malzemeleri satışı yapmaktadır. Onlar için bir e-ticaret sistemi hazırladık.

Web sitesini ziyaret etmek için: www.otocammarket.com

Kartek PVC Aksesuarları

İstanbul / Kartal’da faaliyet gösteren Kartek PVC Aksesuarları, pvc aksesuarları & bağlantı elemanları ve farklı sektörler için vida satışı yapmaktadır.

Web sitesini ziyaret etmek için: www.kartekaksesuar.com

Cafemarkt Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

İstanbul / Eminönü’nde faaliyet gösteren Cafemarkt endüstriyel mutfak malzemeleri ve ekipmanları satışı yapmaktadır. Onlar için bir blog tasarımı hazırladık.

Web sitesini ziyaret etmek için: blog.cafemarkt.com

Kartek Sineklik

İstanbul / Kartal’da faaliyet gösteren Kartek Sineklik, pimapen – pvc pencere ve kapı sineklik çeşitleri imal edip satmaktadır.

Web sitesini ziyaret etmek için: www.karteksineklik.com

AG Oto Cam

İstanbul / Kartal oto sanayi sitesinde faaliyet gösteren AG Oto Cam, oto cam değişimi, oto cam filmi, cam kriko & kilit tamiri yapmaktadır.

Web sitesini ziyaret etmek için: www.agotocam.com

Can Sineklik

İstanbul / Kurfalı’da faaliyet gösteren Can Sineklik, pvc – pencere (cam) sineklik imalatı ve montaj hizmeti sunmaktadır.

Web sitesini ziyaret etmek için: www.cansineklik.com

Barış Oto Cam ve Aksesuarları

İstanbul / Kartal’da faaliyet gösteren Barış Oto Cam, oto cam değişimi, oto cam filmi, app plaka ve oto aksesuar satışı yapmaktadır.

Web sitesini ziyaret etmek için: www.barisotocam.com