Hakkımızda
Biz Kimiz?Hakkımızdaki detayları aşağıdaki metini okuyarak bilgi edinebilirsiniz.


klasturk.net olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler çerçevesinde birçok kurumsal web sitelerin daha kaliteli bir şekilde reklam çalışmalarını gerçekleştirmesini sağlamaktayız. Unutmayınız ki teknolojinin yapı taşlarını oluşturan web siteler her zaman daha etkili bir medya reklam olarak kayıtlara geçmiştir. Bizler de yaptığımız bu işin ciddiyetinin bilincin de olarak bu işte profesyonel olan ekibimiz ile birlikte sizlere hedefi on ikiden vurabilecek bir çalışma sistemi uygulamaktayız. Bu saye de daha fazla kitleye hitap ederek müşteri potansiyelinizi her daim en üst kademeye getirmektedir. Özellikle de internet sektörü içerisinde yok olmaya yüz tutmuş web sitelerin firmalara olan etkisini arttırarak daha fazla pazarlama stratejisini ortaya sümekteyiz. Bunun için yapmanız tek gereken Klasturk.net ile irtibata geçerek ister mevcut olan web siteniz üzerinden içerik güncelleme, seo ayarları ve arama motorların da sizleri en üst düzeye çıkarmak adına, isterseniz de hiç olmayan bir sitenizi inşasın da sizlere en üstün kaliteyi vererek internet sektörü içerisin de yerinizi almanızı sağlıyoruz.

Genel de kurumsal web site çalışmaları içerisin de birçok firmanın yapmış olduğu çalımalar da ki en büyük hata ise Responsive yani mobil uyumlu olmaması ve ziyaretçilere sadece bilgisayar ortamın da yanıt vermesi olmaktadır. Oysaki günümüz teknolojisi akıllı cep telefonları ile süslenmiş ve daha fazla potansiyele hitap etmek adına mobil uyumlu web sayfaların üretilmesi sizlere daha fazla etkili bir reklam çalışması oluşturacaktır. Bu sayede de sizler de bu sayfalar ile cep telefonlarından dahi giriş yaptırabilecek ve müşterilerinize daha iyi bir şekilde her alan da ulaşımı sağlamış olacaksınız. Seo konusunda da vereceğimiz destekler sayesin de arama motorların da ve sosyal medya reklam platformun da sizleri en üst zirveye taşıyarak daha net bir şekilde maddi gelirlerinizi artırmaktayız. Unutmayın ki en çok internet sektörü reklam çalışmaların da etkili bir basın yayın organıdır ve bu basın yayın içerisin de gerek görsel medya gerekse de sosyal medya alanında da sizleri daha fazla kitleye tanıtmakla yükümlüyüz. Arama motorlarında da en üst sıraya yükselerek kendinize daha fazla kitle oluşturabilecek ve reklam platformu içerisin de internetin gücünü firmanıza katarak oldukça ideal bir şekilde müşteri potansiyelinizi elde edeceksiniz. Web tasarım aşamasın da sadece genel bir güzel görüntü ile değil kodlama yapısı ile de sizlere en üstün hizmeti vermekten onur duyarız.

2015 yılından bu yana İstanbul / Kartal’da yapmış olduğumuz tüm web tasarımlar sürekli olarak güncellenmekte ve gelişen teknolojiyi en yakından takip etmektedir. Bu anlamda da arama motorlarının yeni algoritma düzenlemelerine uyum sağlaması ile de Seo konusun da hiçbir zaman geri planda kalmamaktadır. Hemen sizler de firmamızı tercih edin ve kurumsal sitelerinizin kurulumundan içerik güncelleme alanından içerik barındırmaya kadar daha fazla başarıyı bizim sayemiz de elde edeceksiniz. Müşteri potansiyelinizi en üst konuma getirerek firmanızın gücünü yükseltecek ve daha fazla firmanızın para kazanmasını sağlayacaksınız. Firmanızı bir kademe daha en üst konuma getirerek İnternet sektörü üzerinde de gücünüzü rakiplerinize hissettirecek ve daha fazla kazanç platformunuzu oluşturabileceksiniz. Televizyon reklamları ve radyo reklamlarını çok daha fazla geçerek internet reklamlarının katkısını sizler de kısa süre içerisin de firmamız sayesin de algılayacak ve yapacağınız bu yeni reklam çalışma sayesin de firmanızı rakiplerinizin çok daha üst konumuna getireceksiniz. Başarıyı elde etmek isteyen her kurumsal firma için yapacağımız tüm çalışmalar %100 performans sergilemektedir ve garantili iş ahlakı ile sizlere daha başarılı çalışmaları sunmaktayız.